Healthcare Używa drony

Healthcare Używa drony

Czy jest miejsce w systemie ochrony zdrowia do użytku drone? Co może Drone być używany w systemie ochrony zdrowia? Rzućmy okiem na to, co dzieje się w świecie zdrowia i możliwości z pomocą dronów.

Mayo Clinic jest zbadanie możliwych zastosowań sprawdź ten link tu teraz dla trutni w służbie zdrowia. Zespół badawczy wyglądał w istniejących operacji dostarczania powietrza w służbie zdrowia i stwierdził, że transport krwi byłby idealny dla trutni. Klinika Mayo Zespół transport lotniczy dostarcza 200 jednostek koncentratu krwinek czerwonych i 200 jednostek osocza rocznie do innych szpitali wiejskich. Krew jest drogie i wygasa, płytek krwi i osocza rozmrożone tylko ostatnie pięć dni i dostawy są ograniczone. Teraz, te rzeczy są transportowane przez zespoły transportowe karetka i helikopterów, które są bardzo drogie w porównaniu do kosztów z wykorzystaniem dronów.

Zespół badawczy z Mayo Clinic uważa również drony

Zespół badawczy z Mayo Clinic uważa również drony będą przydatne do transportu leków doraźnych w niektórych przypadkach, takich jak antivenin w leczeniu ukąszeń węży i ​​dostarczyć defibrylator i kamerę do przechodniów, gdy ktoś ma atak serca. Wierzą, to może uratować życie.

Matternet wykorzystał drony dostarczać żywność i środki medyczne do obszarów dotkniętych katastrofą w miejscach takich jak Haiti. Szybka dostawa leków, szczepionek, materiałów, technologii mobilnych, lub przenośne schronienie, aby wymienić tylko kilka z materiałów medycznych, które mogą być szybko dostarczane do miejsc, gdzie klęska żywiołowa uniemożliwia normalne lotniczego lub gruntowych.

Drony mogą być wykorzystane do dostarczania leku

Drony mogą być wykorzystane do dostarczania leku do łóżka pacjentów z apteki. Pielęgniarki opiekujące pacjentów może pracować bardziej wydajnie, ponieważ nie dostawcą o stałej stopie procentowej będzie musiał zbierać przedmioty wziąć do pacjenta, może to być dostarczane przez drona. Drony mogą również dostarczać leki i zaopatrzenie pacjentów w domu, dzięki czemu pacjent otrzyma pomoc w domu zamiast w szpitalu. Krew może być sporządzony przez osobę in domu medycznych i wysłany bezpośrednio do laboratorium do badań. Zabiegi może być następnie wysłany do w domu platforma bez podatku zakłady pacjenta za pomocą samolotów bezzałogowych. Pozwoliłoby to także pacjenci pozostają w swoich domach przez dłuższy okres czasu, zanim konieczności przechodzenia do domu opieki. Drony może dostarczyć posiłki do domu wiąże ludzi i czuwać nad kimś z demencją. Drony będą prawdopodobnie podjęcia wielu zadań w przyszłości opieki zdrowotnej, które są obecnie wykonywane przez ludzi, które przyczynią się do redukcji kosztów i błędów.

Lekarze bez granic drony wykorzystywane w Nowej Gwinei do transportu próbek obojętne TB testowe z odległej wsi do miasta Kerema. Drony są testowane w odległych rejonach, ponieważ nie istnieje potrzeba a ponieważ drony nie są jeszcze dopuszczone w Stanach Zjednoczonych przestrzeni powietrznej. Gdy rozpoczyna FAA pozwalając drony do przestrzeni powietrznej USA Drone Wykorzystanie za opiekę zdrowotną szybko zdjąć.

Zdolność trutni latać w trudnym i nierównym terenie i miejscach

Zdolność trutni latać w trudnym i nierównym terenie i miejscach, gdzie drogi zostały wyjęte bez narażania pracowników humanitarnych człowieka, prawdopodobnie umieścić drony używać najszybciej do usuwania skutków klęsk żywiołowych. Przy brzegu statki i sceny wypadków z ciężko rannych osób będzie zbliżona w kolejce za klęsk żywiołowych. Inne zadania zdrowotne związane przyjdzie drony niedługo po mimo.

Im bardziej popularne stają się trutnie, gry z dużych zakładów wkładkami tym bardziej wielkie zastosowania wymyślimy wykorzystanie zdolności trutni. Istnieje wiele rzeczy w systemie opieki zdrowotnej, że drony będą wykorzystywane i mamy nadzieję pomóc uratować wiele istnień ludzkich. Koniecznie odwiedź nas na RCDRonesPro jeśli możemy odpowiedzieć na wszelkie pytania dla ciebie lub jeśli chce kupić drona z profesjonalnego sklepu drone. Jestem podekscytowany, aby zobaczyć, co świat będzie wymyślić następne dla trutni. Nie jesteś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *